Bıyık Metal Hurdacılık

Bıyık Metal Hurdacılık, Firmamız Ankara Sincan ilçesinde konuşlu olup Ankara'nın tüm ilçelerinden hurda alımı yapmaktayız. Ayrıca Sincan Etimesgut Çankaya Mamak Keçiören Örneğin Yenimahalle Altında Eryaman ayrıca Malıköy Temelli Eryaman Yenikent Çayyolu Batıkent Ümitköy benzer şekilde Demetevler Kızılay Ulus Hurdacı bölgelerinden hurda alıyoruz.

BIYIK METAL HURDACILIK

Bıyık Metal Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Hakkımızda:

Firmamız Bıyık Metal Hurdacılık, Ankara ve çevre illerde hurdacılık yapmak ve ayrıca hurda metal geridönüşüm sektöründe hizmet yürütmek amacıyla "Kadir BIYIK" tarafından Ankara Sincan İlçesinde kurulmuştur.

Ankara genelinde, nerede olursa olsun her çeşit hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz ve ayrıca çinko içeren metaller ile hurda kablo, akü ve beyaz eşya hurdasını son kullanıcısından nakit ödeme yaparak satın alıyor ve aldığımız hurdaları hurda metal geridönüşüm firmalarına satarak geridönüşüm sektörüne hizmet ediyoruz.

Uzun yıllardır hurda metal geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız , bu zamana kadar yürütmüş olduğu faaliyetlerde "müşteri memnuniyetine" ve "iş ahlakına" her zaman önem vermiş, daima doğruluk ve ayrıca dürüstlüğü ile örnek bir firma olmuş, samimi çalışma prensipleri ile çevresinde ve iş ortaklarınca sevilen, takdir edilen ve ayrıca aranılan firma konumuna gelmiştir.


Bıyık Metal Hurdacılık

Firmamızın amacı;

- Her şeyden önce, Geri dönüştürülebilme özelliği olan her türlü hurda metali yeniden kullanıma kazandırmak;

- Ayrıca hurda metal alım satımı işinde para kazanmak, kazandırmak ve istihdam alanı oluşturmak,

- Bundan sonra yapılan hurda metal alım-satım ve alış-verişi ile ekonomiyi canlandırmak,

- Hurda Metallerin geri dönüşümü ile çevre ve doğayı korumak,

- Sonuç olarak, hurdaların yeniden kullanıma sunulması ile ham madde ihtiyacını karşılamak ve yeraltı kaynaklarımızı korumaktır.


Bıyık Metal Hurdacılık

Misyonumuz:

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.Vizyonumuz:

Sonuç olarak, her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Çevre farkındalığı ve duyarlılığı ile yeniden kullanılabilir ve geri dönüşüme kazandırılacak atıkların yada hurdaların son kullanıcısından alarak, çevreye zararsız hale getirilmesi, ayrıca ham madde tedariği, yeniliklere açık, ülke ekonomisine sürekli katkı sağlayan hurda geridönüşüm firması olmak.

Bıyık Metal HurdacılıkAnkara Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

.