Malıköy Hurdacılar

Malıköy Hurdacılar , Ankara Sincan Malıköy Temelli hurdacı demir bakır alüminyum sarı pirinç ayrıca krom çinko kablo akü alımı alanlar fiyatları Ankara Sincan Malıköy ve ayrıca Temelli mahallesine bağlı tüm bölgelerden hurda alımı yapıyoruz.

MALIKÖY TEMELLİ HURDA ALIMI

Malıköy Hurdacılar

MALIKÖY HURDACILAR

Malıköy Hurdacılar

Firmamız "Bıyık Metal Hurdacılık", Malıköy genelinde hurdacı olarak faaliyet yürütüp sonuç olarak hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz benzer şekilde Çinko, Kablo, akü ve ayrıca beyaz eşya hurdası alımı yapmaktadır.

Malıköy mahallesi ve bu mahalleye bağlı tüm bölge ve ayrıca mevkilerden mesafe ve hurda miktarına bakmaksızın 24 saat hurda alımı yapıyoruz.Hurda satmak , Malıköy güncel hurda fiyatları ve Malıköy'de hurda alan firmalar, fabrikalar hakkında bilgi almak ayrıca Ücretsiz Keşif Talebi nde bulunmak için hemen aşağıdaki telefon numarasından yada Whatsapp Hurdacı hattımızdan bizleri arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Malıköy Mahallesinden Hurda Alımı Yaptığımız bölge ve mevkiler:

Malıköy Hurdacılar

Her şeyden önce şunu ifade edelim, Malıköy'e bağlı tüm mevki ve ayrıca bölgelerin tamamından 7 gün 24 saat hurda alımı yapıyoruz. Ankara genelinde, satacağınız hurda nerede olursa olsun, hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDALAR

Malıköy Hurdacılar

Malıköy Hurdacılar

Malıköy Hurdacılar

Malıköy Hurdacılar

Malıköy Hurda Fiyatları:

Ankara Malıköy güncel hurda fiyatları ile benzer şekilde Malıköy hurda fiyatları ayrıca hurda kaç para, hurda fiyatı gibi merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımızdan yada Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Her şeyden önce, müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan değerlendirir ayrıca anında nakit ödeme yaparız.

Malıköy genelinden alım yaptığımız her çeşit demir, bakır alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, akü, kablo ve beyaz eşya fiyatlarını ve güncel kilo fiyatı yada adet fiyatını öğrenmek için lütfen yukarıdaki telefon numaralarımızdan yada yanda bulunan hareketli arama butonlarına tıklayarak bizlere ulaşabilir ve günce hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Malıköy Hurda Fiyatları

Malıköy Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.