Eryaman Hurdacılar

Eryaman Hurdacılar, Ankara Etimesgut Eryaman hurdacı demir bakır alüminyum sarı pirinç ayrıca krom çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatları Ankara Etimesgut Eryaman semtine bağlı tüm bölgelerden hurda alımı yapıyoruz.

ERYAMAN HURDA ALIMI

Eryaman Hurdacılar

ERYAMAN HURDACILAR

Eryaman Hurdacılar

Firmamız "Bıyık Metal Hurdacılık", Eryaman genelinde hurdacı olarak faaliyet yürütüp sonuç olarak hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz benzer şekilde Çinko, Kablo, akü ve ayrıca beyaz eşya hurdası alımı yapmaktadır.

Eryaman semtine bağlı tüm mahalle ve ayrıca mevkilerden mesafe ve hurda miktarına bakmaksızın 24 saat hurda alımı yapıyoruz.Hurda satmak , Eryaman güncel hurda fiyatları ve Eryaman'da hurda alan firmalar, fabrikalar hakkında bilgi almak ayrıca Ücretsiz Keşif Talebi nde bulunmak için hemen aşağıdaki telefon numarasından yada Whatsapp Hurdacı hattımızdan bizleri arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Eryaman semtinden Hurda Alımı Yaptığımız bölge ve mevkiler:

Eryaman Hurdacılar

Her şeyden önce şunu ifade edelim, Eryaman'a bağlı tüm mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından 7 gün 24 saat hurda alımı yapıyoruz. Ankara genelinde, satacağınız hurda nerede olursa olsun, hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDALAR

Eryaman Hurdacılar

Eryaman Hurdacılar

Eryaman Hurdacılar

Eryaman Hurdacılar

Eryaman Hurda Fiyatları:

Ankara Eryaman güncel hurda fiyatları ile benzer şekilde Eryaman hurda fiyatları ayrıca hurda kaç para, hurda fiyatı gibi merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımızdan yada Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Her şeyden önce, müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan değerlendirir ayrıca anında nakit ödeme yaparız.

Eryaman genelinden alım yaptığımız her çeşit demir, bakır alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, akü, kablo ve beyaz eşya fiyatlarını ve güncel kilo fiyatı yada adet fiyatını öğrenmek için lütfen yukarıdaki telefon numaralarımızdan yada yanda bulunan hareketli arama butonlarına tıklayarak bizlere ulaşabilir ve günce hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Eryaman Hurda Fiyatları

Eryaman Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.