Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar, Ankara Pursaklar hurdacı demir bakır alüminyum sarı pirinç krom çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatları tel Ankara Pursaklar saray ve Karacaören semtleri başta olmak üzere Pursaklar'a bağlı tüm bölgelerden hurda alıyoruz.

PURSAKLAR HURDA ALIMI

Pursaklar Hurdacılar

PURSAKLAR HURDACILAR

Pursaklar Hurdacılar

Firmamız "Bıyık Metal Hurdacılık", Pursaklar genelinde hurdacı olarak faaliyet yürütüp sonuç olarak hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz benzer şekilde Çinko, Kablo, akü ve ayrıca beyaz eşya hurdası alımı yapmaktadır.

Pursaklar İlçesine bağlı başta Saray ve ayrıca Karacaören olmak üzere tüm semt ve mahallelerden mesafe ve hurda miktarına bakmaksızın 24 saat hurda alımı yapıyoruz.Hurda satmak , Pursaklar güncel hurda fiyatları ve Pursaklar'da hurda alan firmalar, fabrikalar hakkında bilgi almak ayrıca Ücretsiz Keşif Talebi nde bulunmak için hemen aşağıdaki telefon numarasından yada Whatsapp Hurdacı hattımızdan bizleri arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Pursaklar İlçesinden Hurda Alımı Yaptığımız Semt ve Mahalleler:

Pursaklar Hurdacılar

Her şeyden önce şunu ifade edelim, Pursaklar'a bağlı tüm semt, mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından hurda alımı yapıyoruz. Ankara Pursaklar'a bağlı olan tüm semt ve mahalle isimlerini aşağıya çıkarıyoruz. Başka bir deyişle bu liste tamamen sizlere fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Aşağıdaki listeden bağımsız olarak, satacağınız hurda nerede olursa olsun hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Pursaklar'a bağlı Saray ve ayrıca Karacaören semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, ayrıca Karşıyaka Mahallesi, Kösrelikkızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi, ayrıca Saray Cumhuriyet Mahallesi, Saray Fatih Mahallesi, Saray Gümüşoluk Mahallesi, Saray Osmangazi Mahallesi, ayrıca Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, benzer şekilde Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Yuva mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDALAR

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurda Fiyatları:

Ankara Pursaklar güncel hurda fiyatları ile Pursaklar hurda fiyatları ayrıca hurda kaç para, hurda fiyatı gibi merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımızdan yada Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Her şeyden önce, müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan değerlendirir ayrıca anında nakit ödeme yaparız.

Pursaklar İlçesi genelinden alım yaptığımız her çeşit demir, bakır alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, akü, kablo ve beyaz eşya fiyatlarını ve güncel kilo fiyatı yada adet fiyatını öğrenmek için lütfen yukarıdaki telefon numaralarımızdan yada yanda bulunan hareketli arama butonlarına tıklayarak bizlere ulaşabilir ve günce hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Pursaklar Hurda Fiyatları

Pursaklar Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.