Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar, Ankara Etimesgut hurdacı demir bakır alüminyum sarı pirinç krom çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatları tel Ankara Etimesgut Eryaman Elvankent Bahçekapı Göksu Otuzağustos Şeyhşamil ve Zırhlıbirlikler bölgelerinde hurda alıyoruz.

ETİMESGUT HURDA ALIMI

Etimesgut Hurdacılar

ETİMESGUT HURDACILAR

Etimesgut Hurdacılar

Firmamız "Bıyık Metal Hurdacılık", Etimesgut genelinde hurdacı olarak faaliyet yürütüp sonuç olarak hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz benzer şekilde Çinko, Kablo, akü ve ayrıca beyaz eşya hurdası alımı yapmaktadır.

Etimesgut İlçesine bağlı başta Bahçekapı, Elvankent, Eryaman evleri, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil ve ayrıca Zırhlıbirlikler olmak üzere tüm semt ve mahallelerden mesafe ve hurda miktarına bakmaksızın 24 saat hurda alımı yapıyoruz.Hurda satmak , Etimesgut güncel hurda fiyatları ve Etimesgut'ta hurda alan firmalar, fabrikalar hakkında bilgi almak ayrıca Ücretsiz Keşif Talebi nde bulunmak için hemen aşağıdaki telefon numarasından yada Whatsapp Hurdacı hattımızdan bizleri arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Etimesgut İlçesinden Hurda Alımı Yaptığımız Semt ve Mahalleler:

Etimesgut Hurdacılar

Her şeyden önce şunu ifade edelim, Etimesgut'a bağlı tüm semt, mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından hurda alımı yapıyoruz. Ankara Etimesgut'a bağlı olan tüm semt ve mahalle isimlerini aşağıya çıkarıyoruz. Başka bir deyişle bu liste tamamen sizlere fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Aşağıdaki listeden bağımsız olarak, satacağınız hurda nerede olursa olsun hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Etimesgut'a bağlı Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Etimesgut, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil ve ayrıca Zırhlıbirlikler semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Sonuç olarak, 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi ayrıca Aşağıyurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi ayrıca Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi ve ayrıca Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi ayrıca Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi ayrıca Güzelkent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi ve ayrıca Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Süvari Mahallesi, Topçu Mahallesi ve ayrıca Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve ayrıca Yukarıyurtçu mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDALAR

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurda Fiyatları:

Ankara Etimesgut güncel hurda fiyatları ile Etimesgut hurda fiyatları ayrıca hurda kaç para, hurda fiyatı gibi merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımızdan yada Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Her şeyden önce, müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan değerlendirir ayrıca anında nakit ödeme yaparız.

Etimesgut İlçesi genelinden alım yaptığımız her çeşit demir, bakır alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, akü, kablo ve beyaz eşya fiyatlarını ve güncel kilo fiyatı yada adet fiyatını öğrenmek için lütfen yukarıdaki telefon numaralarımızdan yada yanda bulunan hareketli arama butonlarına tıklayarak bizlere ulaşabilir ve günce hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Etimesgut Hurda Fiyatları

Etimesgut Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.