Sincan Fatih Hurdacılar

Sincan Fatih Hurdacılar, Ankara Sincan Fatih hurdacı demir bakır alüminyum sarı pirinç krom çinko kablo akü beyazeşya alımı alanlar fiyatları Ankara Sincan Fatih mahallesine bağlı tüm bölgelerden ve ayrıca mevkilerden hurda alımı yapıyoruz.

FATİH HURDA ALIMI

Sincan Fatih Hurdacılar

FATİH HURDACILAR

Sincan Fatih Hurdacılar

Firmamız "Bıyık Metal Hurdacılık", Fatih genelinde hurdacı olarak faaliyet yürütüp sonuç olarak hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz benzer şekilde Çinko, Kablo, akü ve ayrıca beyaz eşya hurdası alımı yapmaktadır.

Fatih mahallesi ve bu mahalleye bağlı tüm bölge ve ayrıca mevkilerden mesafe ve hurda miktarına bakmaksızın 24 saat hurda alımı yapıyoruz.Hurda satmak , Fatih güncel hurda fiyatları ve Fatih'de hurda alan firmalar, fabrikalar hakkında bilgi almak ayrıca Ücretsiz Keşif Talebi nde bulunmak için hemen aşağıdaki telefon numarasından yada Whatsapp Hurdacı hattımızdan bizleri arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Fatih Mahallesinden Hurda Alımı Yaptığımız bölge ve mevkiler:

Sincan Fatih Hurdacılar

Her şeyden önce şunu ifade edelim, Fatih'e bağlı tüm mevki ve ayrıca bölgelerin tamamından 7 gün 24 saat hurda alımı yapıyoruz. Ankara genelinde, satacağınız hurda nerede olursa olsun, hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDALAR

Sincan Fatih Hurdacılar

Sincan Fatih Hurdacılar

Sincan Fatih Hurdacılar

Sincan Fatih Hurdacılar

Fatih Hurda Fiyatları:

Ankara Fatih güncel hurda fiyatları ile benzer şekilde Fatih hurda fiyatları ayrıca hurda kaç para, hurda fiyatı gibi merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımızdan yada Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Her şeyden önce, müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan değerlendirir ayrıca anında nakit ödeme yaparız.

Fatih genelinden alım yaptığımız her çeşit demir, bakır alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, akü, kablo ve beyaz eşya fiyatlarını ve güncel kilo fiyatı yada adet fiyatını öğrenmek için lütfen yukarıdaki telefon numaralarımızdan yada yanda bulunan hareketli arama butonlarına tıklayarak bizlere ulaşabilir ve günce hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Fatih Hurda Fiyatları

Fatih Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.