Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar, Ankara Yenimahalle hurdacı demir bakır alüminyum sarı pirinç krom çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatları tel Ankara Batıkent, Çayyolu, Demetevler, Ostim, İvedik organize sanayi ayrıca Akın, İstasyon, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık Yurtçu ve Atatürk Orman Çiftliği bölgelerinden hurda alıyoruz.

YENİMAHALLE HURDA ALIMI

Yenimahalle Hurdacılar

YENİMAHALLE HURDACILAR

Yenimahalle Hurdacılar

Firmamız "Bıyık Metal Hurdacılık", Yenimahalle genelinde hurdacı olarak faaliyet yürütüp sonuç olarak hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz benzer şekilde Çinko, Kablo, akü ve ayrıca beyaz eşya hurdası alımı yapmaktadır.

Yenimahalle İlçesine bağlı başta Batıkent, Çayyolu, Demetevler, Ostim, İvedik organize sanayi ayrıca Akın, İstasyon, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık Yurtçu ve Atatürk Orman Çiftliği semtlerinden olmak üzere tüm semt ve mahallelerden mesafe ve hurda miktarına bakmaksızın 24 saat hurda alımı yapıyoruz.Hurda satmak , Yenimahalle güncel hurda fiyatları ve Yenimahalle'de hurda alan firmalar, fabrikalar hakkında bilgi almak ayrıca Ücretsiz Keşif Talebi nde bulunmak için hemen aşağıdaki telefon numarasından yada Whatsapp Hurdacı hattımızdan bizleri arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Yenimahalle İlçesinden Hurda Alımı Yaptığımız Semt ve Mahalleler:

Yenimahalle Hurdacılar

Her şeyden önce şunu ifade edelim, Yenimahalle'ye bağlı tüm semt, mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından hurda alımı yapıyoruz. Ankara Yenimahalle'ye bağlı olan tüm semt ve mahalle isimlerini aşağıya çıkarıyoruz. Başka bir deyişle bu liste tamamen sizlere fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Aşağıdaki listeden bağımsız olarak, satacağınız hurda nerede olursa olsun hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Yenimahalle'de bağlı Batıkent, Çayyolu, Demetevler, Ostim, İvedik organize sanayi ayrıca Akın, İstasyon, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık Yurtçu ve Atatürk Orman Çiftliği semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. 25 Mart, Anadolu, Aşağı Yahyalar, Avcılar, Barış, Barıştepe, Batı Sitesi, Beştepe, Burç, Çamlıca, Çarşı, Çiğdemtepe, Demetevler, Demetgül, Demetlale, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Esentepe, Gayret, Gazi, Güventepe, Güzelyaka, İlkyerleşim, İnönü, Işınlar, İvedik, İvedikosb, Kaletepe, Karacakaya, Kardelen ayrıca Karşıyaka, Kayalar, Kentkoop, Kuzey Yıldızı, Macun, Mehmet Akif Ersoy, Memlik, Ostim, Ostim Osb, Özevler ayrıca Pamuklar, Ragıp Tüzün, Serhat, Susuz, Tepealtı, Turgut Özal, Uğur Mumcu, Varlık, Yakacık, Yeni Batı ayrıca Yeniçağ, Yeşilevler, Yukarı Yahyalar, Yunus Emre Mahallesi ayrıca Yuvaköy mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDALAR

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurda Fiyatları:

Ankara Yenimahalle güncel hurda fiyatları ile Yenimahalle hurda fiyatları ayrıca hurda kaç para, hurda fiyatı gibi merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımızdan yada Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Her şeyden önce, müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bundan dolayı elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan değerlendirir ayrıca anında nakit ödeme yaparız.

Yenimahalle İlçesi genelinden alım yaptığımız her çeşit demir, bakır alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, akü, kablo ve beyaz eşya fiyatlarını ve güncel kilo fiyatı yada adet fiyatını öğrenmek için lütfen yukarıdaki telefon numaralarımızdan yada yanda bulunan hareketli arama butonlarına tıklayarak bizlere ulaşabilir ve günce hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Yenimahalle Hurda Fiyatları

Yenimahalle Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.